Pobierz

Program OptiBistro rozprowadzany jest z licencją w wersji DEMO posiadającą ograniczenie czasowe na  60 dni. W wersji DEMO program działa z pełną funkcjonalnością, jedynym ograniczeniem jest liczba użytkowników zalogowana w danym momencie do systemu, która w przypadku wersji DEMO wynosi 3, oraz czas obowiązywania licencji.

Od momentu zainstalowania programu możecie Państwo korzystając z jego pełnej funkcjonalności, aż do dnia wygaśnięcia licencji. Przy każdym uruchomieniu użytkownik informowany jest o liczbie dni jaka pozostała do końca ważności licencji. W każdej chwili możecie Państwo aktywować licencję do pełnej wersji poprzez zakup oprogramowanie i jego aktywację. Ważne jest aby podczas pierwszej konfiguracji systemu podać prawidłowe dane późniejszego Licencjobiorcy (pełna nazwa i NIP).

Aktywacja systemu OptiBistro odbywa się poprzez wgranie kodu aktywacyjnego, który można pobrać, po zakupie oprogramowania, bezpośrednio na portalu (zakładka Moje konto -> Licencje) lub otrzymać mailem.

 UWAGA: Domyślny PIN administratora dla wersji DEMO -> PIN:  1111